Wybierz język PL DE
 • baner3-995x380

  Usługi spawania

  Stali nierdzewnej

 • baner2-995x380

  Metaloplastyka

  Prefabrykacja

 • baner1-995x380

  Elementy balustrad

  Uchwyty do szkła, barierki, mocowania

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZAPYTAJ O OFERTĘ

O nas

Oferujemy szeroko pojętą obróbkę stali nierdzewnej. Staramy się wydobyć z niej to co szlachetne i niepowtarzalne. Stal nierdzewna to materiał którego wybór gwarantuje iż wyrób z niej wykonany będzie estetyczny i trwały a przez to będzie cieszyć klienta przez długie lata.

Podstawa naszej produkcji to szeroko pojęta ślusarka budowlana . Wykonujemy barierki ze stali nierdzewnej , pochwyty, balkony francuskie, balustrady całoszklane samonośne, konstrukcje schodów , daszki, ogrodzenia, pochwyty dla niepełnosprawnych i inne. Polerowane, szlifowane. W naszych realizacjach nie ograniczamy się jedynie do stali ale łączymy ten materiał ze szkłem, drewnem, płytami MDF, laminatami HPL czy poliwęglanami.

Na zmówienie produkujemy także meble nierdzewne oparte na stelażach z profili. Wykonujemy stoły, ławy, regały, wieszaki itp. Przedmioty które swoje miejsce znajdują nie tylko w mieszkaniach indywidualnych nabywców ale także sklepach, galeriach handlowych, barach. Dla gastronomi – stoły , okapy, okładziny ścienne.

Dostarczmy również elementy zabezpieczające ciągi komunikacyjne w szpitalach, obiektach użyteczności publicznej, magazynach, barach itp. narożniki, odbojnice, elementy ochronne mebli.

Wykonujemy elementy małej architektury. Ławki, stojaki rowerowe, słupki, tablice informacyjne, kosze na śmieci, donice, numerację oraz oznaczenia domów, hoteli, firm – szlifowane, polerowane na lustro.

Sauny, baseny, fontanny – to naturalne środowisko dla stali kwasoodpornej. Wykonujemy meble do saun, stojaki do suszenia ręczników o dowolnej formie, ławki połączone z drewnem egzotycznym, drabinki do basenów i wszystko inne co możecie wymyślić lub zaprojektować.

Oferujemy także prefabrykację elementów rurociągów. Kolana, trójniki, redukcje, króćce kołnierzowe. Spawanie MIG/MAG, TIG, w osłonie argonu.

Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, architektów, projektantów wnętrz, odbiorców indywidualnych. Wasza wyobraźnia, pomysł plus nasze wykonanie to gwarancja produktu niepowtarzalnego i wysokiej jakości.